Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Referencje

"Rekomenduję firmę AKB-Poland jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowego dostarczania komponentów oświetleniowych. Poziom obsługi, zarówno od strony handlowej, jak i technicznej jest wysoki, z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu. Niezależnie od stopnia złożoności wykonywanych prac, jak również ich wartości, firma AKB-Poland jest partnerem godnym zaufania i polecenia."

„Foram” Roman Krzyżanowski

 

Firmę AKB-Poland, dostarczającą produkty oświetleniowe, możemy śmiało zarekomendować innym przedsiębiorstwom. Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków, to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia Firma. Dzięki profesjonalnym komponentom, dostarczonym nam przez firmę AKB, wykonujemy powierzone nam zlecenia szybko i bez opóźnień. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma ta doskonale poradzi sobie z dostarczeniem odpowiednich produktów.

„FILIP” Jacek Dębski

 

Rekomendujemy Firmę AKB-Poland jako profesjonalnego dostawcę komponentów oświetlenia LED. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających efektów. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników Firmy. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal sympatycznym i miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług.

„W Kwadrat Studio” Wojciech Babiarski

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium