Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Reklamy / ekrany LED

Reklamy / ekrany LED

Reklamy LED

Nawet prosta reklama podświetlana to świetny pomysł na promocję swojego biznesu. Na konkurencyjnym rynku liczy się każdy tego rodzaju drobiazg, który pozwala przyciągnąć klienta. Reklamy LED w formie podświetlanych ekranów o dowolnej treści są niezwykle uniwersalne i sprawdzą się w wielu branżach. Jest to bardzo funkcjonalne, trwałe i efektowne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Reklama podświetlana LED i jej atuty

Reklama podświetlana LED wykorzystuje najnowocześniejszą energooszczędną technologię świetlną. Gwarantuje to nie tylko bardzo niskie koszty utrzymania, ale również wysoką efektywność i niezawodność. Reklamy LED tego typu umożliwiają wyświetlanie treści w formie statycznej lub dynamicznej (zmieniającej się). Użytkownik może samodzielnie zaprogramować wygląd swojej reklamy, a także m.in. godziny jej pracy czy np. jasność. To rozwiązanie o sprawdzonej skuteczności i wysokiej estetyce, wybierane przez firmy o różnych rozmiarach i skali działania. Reklamy podświetlane tego typu skonstruowane są z myślą o odporności na czynniki atmosferyczne, dlatego mogą być montowane zarówno w budynkach, jak i pod gołym niebem.

Reklama świetlna LED – nasza oferta

Reklama świetlna LED naszej produkcji może mieć wysokość od 16 do aż 160 cm i długość nawet do ponad 5 m! Dostępne są też różne kolory wyświetlania i metody sterowania. Stwarza to ogromne możliwości jej wykorzystania. Każdy egzemplarz jest produkowany z najwyższą starannością, dlatego wyróżnia się funkcjonalnością, trwałością i przystosowaniem do montażu w dowolnych warunkach. Zastosowanie nowoczesnych diod LED i innych zaawansowanych technologii sprawia, że nasze reklamy podświetlane zachwycają wyjątkowo efektownym wyglądem i komfortem użytkowania. Do każdego egzemplarza dołączona jest instrukcja w języku polskim. Sprawdź ich parametry i wybierz reklamę LED, która pomoże Ci w działalności biznesowej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium