Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Taśmy LED cyfrowe

 

Taśmy LED Cyfrowe

Taśmy LED cyfrowe - przełom w nowoczesnym oświetleniu

Cyfrowa taśma LED to nowość na rynku w zakresie oświetlenia. Od standardowych taśm chętnie wykorzystywanych w ostatnich latach odróżnia ją przede wszystkim dostępność różnorodnych opcji ustawień wpływających na efekty świetlne. Na taśmy LED cyfrowe składa się szereg diod o niewielkich wymiarach rozmieszczonych na całej długości przewodu. Tym, co je wyróżnia to przede wszystkim fakt, że każda z tych diod może pracować indywidualnie zależnie od ustawień sterownika. 

Gdzie sprawdzi się cyfrowa taśma LED?

Możliwość ustawienia różnych efektów świetlnych sprawia, że taśmy LED cyfrowe mają bardzo uniwersalne wykorzystanie. Stosuje się je zarówno w domach, jak i obiektach użytkowych. Doskonale prezentują się podczas podświetlenia zabudowy meblowej np. przeszklonych witrynek. Równie dobrze jednak można stosować je przy wykończeniu schodów. Idealnie sprawdzają się więc w hotelach, restauracjach, barach czy sklepach.

Jakie opcje zapewniają taśmy LED cyfrowe

Mikroprocesory, w które zostały wyposażone taśmy LED cyfrowe dają możliwość ustawienia programów statycznych, dynamicznych czy płynnych przejść. Bez problemu można także uzyskać różne natężenie barw lub odmienną prędkość przenikania kolorów. Co więcej, nowoczesne technologie sprawiają, że cyfrowa taśma LED może zostać podpięta do sterownika muzycznego. Taka opcja sprawdzi się między innymi w klubach np. do podświetlenia sceny, na której występuje DJ.

Cyfrowa taśma LED jest wyjątkowo prosta w montażu. Dzięki temu bez większych problemów można zainstalować ją samodzielnie. Podstawą jest jedynie wybór odpowiedniego modelu i dopasowanego sterownika. Dostępne są opcje taśm 150 LED lub 300 LED w rolkach o długości 5 metrów. Jeżeli do oświetlenia jest większy obszar, można postawić na połączenie kilku taśm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium