Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Taśmy LED COB

 

Taśmy LED COB - Nowość

Profesjonalne taśmy LED COB to jedne z najpopularniejszych produktów dostępnych produktów na rynku w tym sektorze. Na szczególną uwagę w ich przypadku zasługuje większa ilość diod, która sprawia, że taśma zapewnia równomierne oświetlenie w miejsce, gdzie jest zastosowana.

Taśma LED COB 12V – co odróżnia ją od standardowych rozwiązań?

Cechą charakterystyczną dla taśmy LED COB jest wykorzystanie specjalnego rodzaju diod – Chip on Board - nazywanych w skrócie COB. Zastosowana technologia umożliwia uzyskanie jednolitego źródła światła nawet w sytuacji, w której taśma została wykorzystana w niskich profilach. Taśmy LED COB odznaczają się dodatkowo znacznie szerszym kątem rozproszenia światła oraz bardzo dużą efektywnością świetlną mierzoną w lumenach. Nowoczesne diody emitują lepszą wiązkę światła niż standardowe LEDy, a dodatkowo zużywają znacznie mniej energii, co przekłada się na oszczędności

Zainwestuj w innowacyjne taśmy LED COB

Dostępne w naszej ofercie taśmy LED COB charakteryzują się praktycznie dwukrotnie większą żywotnością. Dla produktów profesjonalnych jest to nawet do 50 tysięcy godzin. Dodatkowo taśma LED COB odznacza się wysoką selekcją diod. W praktyce oznacza to zachowanie jednolitej ich barwy na całej długości taśmy. Różnica wynosi maksymalnie do +/- 5%, co jest imponującym osiągnięciem.

Taśmy nowej generacji dzielą na trzy kategorie światła, jakie zapewniają. Zalicza się do nich światło o barwie ciepłej, neutralnej oraz zimnej. Zależnie od zapotrzebowania można wybrać wariant dopasowany do własnych potrzeb i oczekiwań. Warto zapamiętać, że dopasowanie barwy światła ma w niektórych przypadkach kluczowe znaczenie dla samopoczucia osoby przebywającej w danym pomieszczeniu.

Taśma LED COB 12V, która znajduje się w naszej ofercie dostępna jest w rolce o długości 5 m. Jest to wystarczająca długość, którą można wykorzystać w przypadku różnych wnętrz.

Sprawdź również profile do taśm LED, dostępne w naszej ofercie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium