O NAS
W 2009 roku zadaliśmy sobie pytanie: Czy stać nas na dobre oświetlenie? Nie wiedzieliśmy. Byliśmy jednak pewni, że nie stać nas na oświetlenie słabe. Zaczęliśmy więc szukać i właśnie z tych poszukiwań zrodziło się AKB-POLAND - POLSKI PRODUCENT OŚWIETLENIA LED.
 
Gdy spojrzymy na cenę energii elektrycznej w porównaniu do zarobków, okaże się, że Polska należy do krajów UE których prąd jest najdroższy. Energochłonne żarówki wciąż jednak dominują w Polskich domach. Z czego to wynika?

Oświetlenie LED, z którym spotykamy się w sklepach jest albo bardzo drogie, albo bardzo mizernej jakości. W pierwszym przypadku inwestycja w oświetlenie zwraca się kilka lat, w drugim – nie zwraca się w ogóle, bo słabe światło szybko się przepala i mamy szczęście, jeśli nie zdąży popsuć nam wzroku lub doprowadzić do poważnej awarii w domu lub firmie.

A przecież dioda LED powinna działać dziesięciokrotnie dłużej niż tradycyjna żarówka, pobierając przy tym ośmiokrotnie mniej energii. Zaczęliśmy szukać rozwiązania w Chinach.
 
Importując z Chin, szybko przekonaliśmy się, że fabryki w Państwie Środka mogą produkować oświetlenie tej samej jakości, co najdrożsi producenci europejscy. Jeśli jednak płacimy im bardzo mało, będą oszczędzać na czym się da i w efekcie uzyskamy produkt niskiej jakości.

Aby uzyskać produkt lepszy nie wystarczy w Chinach zapłacić więcej. Potrzebna jest szczegółowa kontrola jakości na każdym etapie współpracy. Aby to zrobić przejęliśmy wraz z jednym z naszych chińskich partnerów fabrykę w Shenzen w prowincji Guangdong. Teraz możemy być w 100% pewni, że produkty, które dostarczamy nie zawiodą naszych klientów.
 
Uczciwe podejście się opłaca? Jesteśmy pewni, że tak!  Co roku przez rynek przewijają się podmioty, które dużo obiecują, tanio sprzedają i zawodzą klientów. W ten sposób psują opinię nie tylko sobie, ale całej branży – w tym uczciwym przedsiębiorcom, dostarczającym produkty o wysokiej jakości.

Takie firmy-krzaki w ciągu kilku tygodni zarabiają spore pieniądze, po czym znikają z rynku, tylko po to aby ponownie powstać pod inną nazwą. Nasza strategia jest zupełnie inna. Jesteśmy firmą rodzinną, obecną na rynku już 20 lat i ponad 6 lat pod marką AKB-POLAND. W naszym sklepie zaopatrują się także nasi Sąsiedzi, Znajomi, Przyjaciele. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby Was zawieść.

Nasza strategia pozwala nam systematycznie się rozwijać i zwiększać naszą ofertę. Jeśli poszukujesz niestandardowego rozwiązania LED, którego nie ma w naszym sklepie – zadzwoń lub napisz – możemy je dla Ciebie przygotować.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium